Аварійна служба
Сервісні центри
Для споживачів
Мій будинок

Про заходи щодо забезпечення мешканців міста послугами з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в житлових будинках м. Суми

Сумська міська рада

Виконавчий комітет

РІШЕННЯ

 

від 07.05.2015 № 228

Про заходи щодо забезпечення
мешканців міста послугами
з утримання будинків, споруд
та прибудинкових територій
в житлових будинках м. Суми

 

  

У зв’язку із закінченням 31.05.2015 терміну дії договору про надання комунального замовлення на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми у комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради, з метою забезпечення жителів міста якісними та безперебійними послугами з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій, здійснення демонополізації сфери утримання житлового фонду, що перебуває на обслуговуванні комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради і забезпечення ефективної експлуатації, збереження житла та продовження терміну його служби, підвищення якості надання послуг, відносно житлових будинків, власники квартир/співвласники будинків, яких не виявили станом на 06.05.2015 бажання визначити виконавця послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 631 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», наказу Державного Комітету України з питань житлово-комунального господарства від 25.04.2005 № 60 «Про затвердження Порядку визначення виконавця житлово-комунальних послуг», рішень Сумської міської ради, рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 18.11.2014 № 570 «Про затвердження переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюються на конкурсних засадах», керуючись підпунктом 1 пункту «а» та підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Сумської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити, а департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради (Шнітке Ю.В.) опрацювати з профільними депутатськими комісіями та надати до 12.05.2015 на розгляд Сумської міської ради проект рішення Сумської міської ради «Про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – виконавців послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в житлових будинках м. Суми» згідно додатку 1.

2. Тимчасово, терміном по 31.07.2015 до проведення конкурсу та підписання відповідних договорів з виконавцями послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій по житлових будинках, які обслуговуються комунальним підприємством «Сумижитло» Сумської міської ради та мешканці яких станом на 06.05.2015 не визначились з виконавцем послуг, визначити з 01.06.2015 виконавцем послуги з утримання будинків споруд та прибудинкових територій комунальне підприємство «Сумижитло» Сумської міської ради, а департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради (Шнітке Ю.В.) оформити договірні відносини з комунальним підприємством «Сумижитло» Сумської міської ради.

3. Комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради (Лагутін А.О.) накопичені по кожному житловому будинку кошти станом на 31.05.2015 до 01.08.2015 в повному обсязі використати на роботи по підготовці житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 або провести відповідні перерахунки мешканцям згідно з вимогами чинного законодавства.

4. Встановити тимчасовий тариф для комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 26.06.2014р. № 300 «Про тимчасові тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради».

5. Товариству з обмеженою відповідальністю «Міський розрахунковий центр» з 01.06.2015 по 31.07.2015 нарахування на послугу з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій вказаних в додатку 2 здійснювати на комунальне підприємство «Сумижитло» Сумської міської ради».

6. Департаменту інфраструктури міста Сумської міської ради (Шнітке Ю.В.) підготувати та надати до 01.06.2015 проект рішення Сумської міської ради «Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Сумитеплоенергоцентраль» Сумської міської ради в частині додаткових повноважень щодо балансоутримувача житлового фонду мешканців до передачі його на баланс органам самоорганізації населення.

7. Управлінню соціального захисту населення Сумської міської ради (Масік Т.О.) з 01.06.2015 по 31.07.2015 відшкодовувати витрати, пов’язані з наданням населенню пільг та субсидій на оплату послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій по будинках зазначених у додатку 2 комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради».

8. Дане рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.

9. Департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради (Кохан А.І.) оприлюднити рішення на офіційному сайті Сумської міської ради.

10. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.

Міський голова О.М. Лисенко

 

 

 

▲ Догори