Аварійна служба
Сервісні центри
Для споживачів
Мій будинок

Новини

16:07:2015 Шановні мешканці!
Пропонуємо Вам ознайомитись з інформацією про відсутність гарячого водопостачання у Ваших житлових будинках. Указані дані було направлено до організацій, які визначені надавачами послуг з гарячого водопостачання, з метою проведення подальших перерахунків у поточному розрахунковому періоді. Якщо в отриманій квитанці за червень місяць не проведено відповідного перерахунку за послугу з гарячого водопостачання згідно опублікованого переліку, просимо Вас звертатись до організцій, які є безпосередніми надавачами послуг з підігріву води( теплоенерго).                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          
15:07:2015Шановні мешканці!
ПОПЕРЕДЖАЄМО!!!  Якщо ВИ отримали від так  званих  «Жеків» платіжки,просимо Вас звертайтесь до правоохоронних органів.  Ці організації не мають затвердженого тарифу, тому Ви не отримають пільги та субсидій  .  КП «Сумижитло» СМР визнано як  єдиним  надавачем послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій.  Звертаємо Вашу увагу на те, що компенсація пільг та субсидій проводиться виключно підприємствам, які визнані  чинними надавачами житлово-комунальних послуг згідно затверджених тарифів та відповідних рішень Сумської міської ради. Закликаємо  Вас бути пильними,  не  розраховуйтесь з іншими «Жеками», які не визначенні виконавчим комітетом Сумської міської ради як надавачі  послуг з утримання житла в місті Суми.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 
12:06:2015Про заходи щодо забезпечення мешканців міста послугами з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в житлових будинках м. Суми
У зв’язку із закінченням 31.05.2015 терміну дії договору про надання комунального замовлення на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій комунальної власності територіальної громади міста Суми у комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради, з метою забезпечення жителів міста якісними та безперебійними послугами з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій
23:02:201523 лютого із 20:00 Тополянська насосна станція тимчасово не працюватиме.
Через вимушену зупинку водозабору без водопостачання тимчасово залишаться жителі Курського мікрорайону, Веретинівки та с. Нижнє Піщане. Перебої в роботи Тополянської насосної станції викликані аварією водогону 700мм. Порив трапився по пр-ту Курський в районі перетину з вул. Машинобудівників. По завершенню ремонтних робіт подачу води відновлять. КП «Міськводоканал» перепрошує споживачів за тимчасові незручності.
▲ Догори